Випускники Зеленського ліцею долучилися до акції ” Посади дерево”
18
Кві, 2024
Весна – найулюбленіша пора року всіх школярів.Пригріло сонечко, співають птахи, квітнуть дерева.
Випускники Зеленського ліцею долучилися до акції ” Посади дерево”.
На шкільному подвір’ї учні посадили молоді деревця, щоб у майбутньому, кожної весни розквітав могутній сад, який вислуховуватиме гомін поколінь та проводжатиме їх у невідоме, доросле життя з кожної останньої шкільної лінійки.
Популярні новини
Три страхи, які найчастіше заважають дітям та молоді виїхати з окупації
Міністерством розвитку громад та територій України спільно з ініціативою Презид…
Стартує подача на Гранти Президента України для молоді з малих громад!
Стартує подача на Гранти Президента України для молоді з малих громад!
Ми вірим…