EdEra

На порталі EdEra для майбутніх вступників доступні курси з кількох предметів, які допоможуть підтягнути деякі теми, а також поправлятися з різними видати тестувань.

Курс “Лайфхаки з української мови” складається із 16 тем, тестів, а також відкритих завдань та навіть інтерактивного конспекту.

“Лайфхаки з української літератури” розроблені у формі порад і складаються з 15 лекцій. Зокрема, під час них можна опанувати теоретико-літературні поняття та виробити навички аналізу художніх творів. 

На порталі повний курс “Історія України в історіях” для підготовки до ЗНО з цього предмету. Для школярів доступні шість модулів та понад 200 тестів. Крім того, тут є відео, подкасти та різні цікаві тексти.

На сайті також є курс, який називається “Математика. Просто”. Він, зокрема, розрахований на зацікавлення наукою.

Ще один курс з підготовки до ЗНО на EdEra – це “Автостопом по біології”. Він складається з п’яти модулів, а ще містить тести, навчальні відео по десять хвилин, а також форум, де можна спілкуватися з іншими слухачами курсу.

Курс “Ізі ЗНО. Англійська мова”  має вісім модулів, які розраховані на 30 годин. Окрім теорії, для школярів доступно понад 45 відео, 15 подкастів та 200 текстів.

Prometheus

На сайті Prometheus для школярів доступні чотири курси, які допоможуть підготуватися до складання ЗНО. 

Курс з української мови та літератури розроблений на досвіді минулорічних тестувань. Він поділений на теми та підтеми, які містить блоки, відповідні до програми ЗНО.

Курс з математики розрахований на дев’ять тижнів та складається з 19 тем. Вони націлені на те, аби закріпити знання з базового шкільного курсу з цього предмету.

Для тих, хто складатиме іноземну мову, фахівці розробили курс “Готуємося до ЗНО з англійської мови разом з могилянцями”.  Він містить необхідні відомості, рекомендації та матеріали для успішної підготовки до тестування. Відеолекції, завдання та форум доступні в будь-який час.

ЗНО Клуб

На порталі ЗНО.Клуб для школярів доступні теоретичні та практичні матеріали для підготовки до тестування з усіх предметів. Серед іноземних мов представлені англійська, французька, іспанська та німецька мови. 

Теорія подана у таблицях, проілюстровані прикладами. Пройти тестування можна, зареєструвавшись на сайті. Крім того, на сайті є форум, на якому слухачі можуть ділитися порадами, ставити один одному запитання та обговорювати теми, які хвилюють. 

 iLearn 

Нетипова підготовка до ЗНО з математики, хімії, української мови і літератури, історії України, біології, англійської мови представлена на iLearn. Кожний учасник створю свого героя, а під час виконання тестів та завдань він отримуватиме монети, як потім можна витрачати.

Вебінари на порталі відбуваються за графіком:  

  • понеділок – математика, хімія
  • вівторок – українська мова і література
  • середа – історія України і біологія
  • четвер – математика і англійська мова

Всі вебінари будуть доступні в архіві, а тому їх можна переглянути будь-коли. Також на iLearn можна виконувати завдання з різних предметів ЗНО, а також переглядати відео з лайфхаками.

ЗНО онлайн 

Сайті ЗНО онлайн спрямований на практичні навички та вміння роботи з тестами, адже форма роботи з відповідями максимально наближена до реальних тестів. Тут розміщені тести основної та додаткової сесії ЗНО від 2009 до 2020 років. 

На порталі представлене тестування з усіх предметів ЗНО. 

Be Smart

На платформі Be Smart для школярів представлені курси з восьми предметів: українська мова і література, фізика, хімія, географія, історія України, математика, фізика, біологія.

У базі Be Smart є дві тисячі уроків та понад 11 тисячі різних тестів. Завдання з кожного предмета мають різну кількість, а також різний час для виконання. 

ZNOUA

У YouTube в пригоді під час підготовки до ЗНО стане канал ZNOUA. Для школярів доступні відеоуроки, лекції та анонси різних освітніх подій. Тут доступні відеоролики для підготовки ЗНО з української мови, історії України, математики, географії, біології та англійської мови.

На каналі є відеопояснення різних тем, теоретична інформація тощо. Зокрема, є приклади вдалого написання власного висловлювання з української мови та аналіз творів з літератури.